Reference

Karel Fleischlinger

koncertní kytarista, Romantic Guitar Duo

Základním předpokladem pro úspěch firmy Guitar Centre jsou bezpochyby kvalitní produkty a široký sortiment. Hlavní síla však spočívá v osobním přístupu a znalostech potřeb zákazníka. Kdo jiný by měl lépe znát potřeby kytaristů, než zase kytaristé? Jen tak dál ...

Doc. Mgr. Vladislav Bláha, ArtD.

koncertní kytarista, docent JAMU v Brně, pedagog Konzervatoře

Pana Pavla Vitáčka a GUITAR CENTRE s potěšením navštěvuji a rád zvu na kytarové festivaly do Brna, protože v České republice mají největší nabídku za současného nejlepšího poměru ceny a kvality nabízených kytar a kytarových doplňků.

Petr Saidl

koncertní kytarista, pedagog Konzervatoře v Pardubicích a ředitel projektu Kutná Hora

Díky osobnímu přístupu, kvalitnímu odbornému poradenství, široké nabídce kytar různých cenových relací i obsáhlému sortimentu kytarových doplňků, patří firma Guitar Centre k nejlepším na českém trhu. Doporučuji navštívit její kamennou prodejnu v Chrudimi.

Jindřich Macek

pedagog a ředitel ZUŠ Havlíčkův Brod, loutnista

Je štěstím potkat i v profesním životě partnery, na které se lze spolehnout, jsou kreativní a dokážou i neobvyklý požadavek či potřebu přeměnit v reálné činy. A právě tak tomu bylo v mém případě s rodinnou firmou Guitar Centre Pavel Vitáček, když jsem před lety sháněl mistrovskou sopránovou a basovou kytaru pro kytarový soubor. Velmi rychle se díky jejich úsilí vynořil kontakt na šikovného německého kytaráře, jehož nástroje nám dodnes přináší radost a obohacují svojí barevností studovaný repertoár. Velkým zážitkem pro mne je také tradiční návštěva kamenného obchodu v Chrudimi, spojená s vůní nástrojů, jejich mimořádně širokým výběrem, poznáním nejnovějších novinek (naposledy jsem skvěle vyřešil přisvícení pultu) a s možností si nerušeně na tyto nástroje sáhnout a vychutnat jejich zvukové možnosti. Až budete projíždět Chrudimí, určitě se tam zastavte!

Miloš Pernica

učitel kytary na ZUŠ v Blansku, koncertní kytarista, člen PF Guitar Quartet, Rosomák Olympic revival a Moto Band

Pokud něco potřebuji ze sortimentu klasické kytary já, moji žáci či nějaký kolega nebo známý, vyhledám si webové stránky Guitar Centre Pavla Vitáčka. Kromě kvalitních kytar od základní po mistrovskou třídu zde vždy najdu nějaké další zajímavé kytarové doplňky, které jsou pro tu naši krásnou činnost velice příjemné a potřebné. A firma na sobě pracuje, nezahálí. Její zboží se rozšiřuje, přicházejí další a další novinky, kytary už nejsou jenom klasické ale i westernové. No? Kdo ví na co zde v budoucnu ještě narazíme. Přeji Guitar Centre hodně úspěchů a co nejvíce tak spokojených zákazníků, jako jsem já.

Miloš Dvořáček

písničkář, kytarista, pedagog

Vitáčkovi navštěvuji z radosti ze setkávání se se skvělými lidmi, mně velice blízkými. A navíc, to celé korunováno snem každého kytaristy dostat se do takového obchodu, který jen potvrzuje to pravidlo, že rozdíl mezi malým klukem a starým chlapem je pouze v ceně hraček. To je hračkárna pro všechny kytaristy a kytaristky! Pokaždé na mě čeká nějaké překvapení, ať jsou to struny, nástroje, či kytarové doplňky. Vždy odjíždím nadmíru spokojen.

Slávek Klecandr

kytarista skupiny Oboroh a pedagog v ZUŠ Týniště nad Orlicí

V Chrudimi, poblíž východní části městského okruhu, stojí docela nenápadný rodinný dům. Poprvné jsem sem zavítal před nějakými třemi roky na doporučení jedné znamenité kytaristky z pardubické konzervatoře. Sháněl jsem tehdy podpěrku – podkytarník, který jsem u ní viděl. Když mi Pavel Vitáček otevřel dveře v přízemí zmíněného domku, chvilku jsem se téměř nemohl nadechnout. Kdyby mi to neznělo jako klišé, asi bych teď měl napsat, že to, co jsem uviděl, byl kytaristický ráj. Už tehdy měl Pavel bohatý výběr klasických kytar ve všech myslitelných cenových rovinách – od začátečnických po mistrovské, o doplňcích jako jsou struny, podkytarníky, speciální pilníky a tužidla nehtů atd., nemluvě. V průběhu těch tří let jsem Pavlův obchod navštívil několikrát, a tak jsem mohl sledovat, jak se rozvíjí. Kromě klasických kytar obohatil sortiment o jumba a další druhy akustických kytar, „akustická“ comba a další lákadla. A co je nejdůležitější, vyprofiloval poměr cena – kvalita na tak výhodnou úroveň, že je pro kytaristu, který má v kapse peníze, s nimiž ho mladá manželka poslala zaplatit dejme tomu novou manželskou postel, prostě nebezpečné se po jeho obchodě rozhlédnout. Je až příliš pravděpodobné, že se u nich doma ještě nějaký ten pátek bude spát na karimatkách.