NUX Stageman II AC-80

Kombo pro elektroakustickou kytaru.

Dostupnost: Skladem
Doprava: Zdarma
Doručíme: do 2 dnů
Záruční doba 2 roky
9 490 Kč

NUX STAGEMAN II CHARGE AC-80 je dvoukanálové akustické kombo se zabudovanou nabíjecí baterií, která vám na jedno nabití poskytne až 4 hodiny výkonu. Nabízí dva nezávislé kanály s nástrojovým a kombinovaným mikrofonním/nástrojovým vstupem, samostatné ovladače kanálů (hlasitost, třípásmový ekvalizér, efekt reverb), ovladač celkové hlasitosti Master, třípolohový přepínač EQ prvního kanálu a přepínač fáze pro eliminaci možných problémů se zpětnou vazbou.

Podstatným prvkem je Bluetooth konektivita pro streamování audia nebo editaci parametrů v aplikaci Stageman II. Z té přiřadíte k ovladačům EFX jeden z 12 efektů typu chorus, delay, reverb či modulation nebo aktivujete IR funkci a získáte přístup k osmi IR akustických kytar známých značek. V aplikaci si rovněž můžete pohrát s nastavením bicích doprovodů a looperu (ovládání bicích doprovodů a looperu je možné i pomocí přiloženého footswitche).

Zadní panel nabízí USB port pro firmware update, tradiční kabelový Aux In vstup pro pouštění audio podkladů, efektovou smyčku pro integraci vašich oblíbených pedálových efektů, linkový výstup pro propojení s mixem nebo nahrávacím zařízením, symetrický XLR DI výstup a dva výstupy pro footswitch. Přiloženým footswitchem NMP-2 lze ovládat funkce bicího doprovodu, looperu, efektu reverb a efektu přiřazeného k ovladači EFX.

Součástí balení je uživatelský manuál, napájecí zdroj a footswitch NUX NMP-2.

Parametry:
Výkon: 80 W
Repro: 1x 6,5 " 
Počet kanálů: 2
Počet vstupů: 2
Ovládání: 2x Gain, 2x EFX, 2x Reverb, 2x Bass, 2x Middle 2x Treble, Master, CH1 3-way switch, Phase switch
Typ reproduktoru: N/A
Reverb: Ano
Efektový procesor: Ne
Typ efektů: Reverb
Vstup pro mikrofon: Ano
Efektová smyčka: Ano
MP3/linkový vstup: Ano
Provoz na baterie: Ano
MIDI: Ne
USB: Ano
Vstup pro footswitch: Ano
Footswitch součástí: Ano
Hnízdo: Ne
Rozměry: 310 x 280 x 328 mm
Hmotnost: 9,8 kg