Sirius PB SPB7-1048

Dostupnost: Skladem
Doručíme: do 2 dnů
359 Kč

SIRIUS PB SPB7-1048 - str. .010-.048w - Špičkové struny pro 12-str. kytaru s dlouhou životností.

Sirius je legendární značkou českých kovových strun pro akustické kytary, s více než 40letou tradicí. Pro jejich příjemný zvuk, pohodlnou hru, dostupnost a příznivou cenu, si tyto struny získaly v České republice i v zahraničí oblibu u tisíců kytaristů, od nejmladších až po ty nejstarší, které spojují vzpomínky na hru na akustickou kytaru na letních táborech, vandrech, či posezeních s přáteli.

Na základě dlouholetých výrobních zkušeností se nyní řada kovových akustických strun Sirius rozšiřuje o další dvě nové modelové řady, Sirius Gold a Sirius PB. Řady Sirius Gold (Bronz 80/20) i Sirius PB (Phosphor Bronze) pak obsahují každá 7 sad strun, které se od původní retro řady Sirius zásadně odlišují svou kovovou konstrukcí, kde statický základ tvoří již standardně hexagonální ocelové dráty ovinuté dráty z osvědčených slitin Bronz 80/20 a oblíbené slitiny Phosphor Bronze (PB).

K ovíjení je použit originální technologický systém automatického tlakového ovíjení, pro dosažení maximálního sepětí mezi nosným a ovíjecím drátem, a následně i docílení vyšší životnosti a zvukové brilance strun, s využitím nanomateriálů a jejich povrchové úpravy pomocí unikátního systému GOR-nanoKapsl. Povrch konstrukce strun Sirius Gold i Sirius PB je tak nově chráněn účinným nano filmem proti negativním vlivům alkalického prostředí a proti oxidaci, a vzniká zcela nová generace strun – OPTISTRINGS s vyšší životností, při zachování přirozených povrchových vlastností a příjemné hry na tyto struny. Nyní je na každém hudebníkovi, aby si na tuto českou značku strun zahrál a sám porovnal a vyhodnotil poměr jejich užitných vlastností a ceny s obdobnými strunami na trhu od zahraničních výrobců.

EAN: 8594195956751